Kulinariniai vakarėliai

Patys atviriausi ir nuoširdžiausi pokalbiai vyksta virtuvėje, juk kiekvienas svečias atsineša savo istoriją, nuotaiką ir tradicijas. Gimtadienis, draugų ar kolegų susitikimas, šventės – kartu improvizuosime, skanausime ir džiaugsimės akimirka!

Degustacijos

Itališkos keturių patiekalų degustacijos kulinarijos studijoje- gastronominė kelionė Jūsų gomuriui ir akims! Siūlome rinktis vieną iš trijų Meniu Jūsų šventėms, gimtadieniams ar susitikimams, neskubant mėgautis geru maistu ir akimirka! (6-16 asmenų grupėms)

Vakarienė tamsoje

Nauji potyriai garantuoti! Vakarienė tamsoje (Dine in the dark) – unikali patirtis, suteikianti neeilinę galimybę pasinerti į nepažįstamą pasaulį, kuriame egzistuoja ne 5, o tik 4 pojūčiai: uoslė, lytėjimas, klausa ir skonis. Mūsų tikslas – suteikti Jums atradimo džiaugsmą ir pažinti tai, kas nepažįstama!

Komandos formavimas

Ar Jūs pasiruošę kulinariam išbandymui? Ir virtuvėje ir darbe kiekvieną dieną prireikia naudoti tuos pačius metodus, organizacinius sugebėjimus ir įgūdžius norint pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tik mes tai siūlome padaryti visiškai neįprastoje aplinkoje, o svarbiausia – skaniai ir su gera nuotaika!

Vaikų gimtadieniai

Įsimintinas kulinarinis vakarėlis su italu šefu paliks neišdildomą įspūdį Jūsų jaunajam kulinarui ir visiems šventės dalyviams! Kulinarinės šventės metu supažindisime su itališka virtuve, kartu pasigaminsime ir degustuosime išsirinktą patiekalą, padiskutuosime apie sveikų ingredientų naudojimą ruošiant maistą, o mes pasirūpinsime desertu, sultimis, coca-cola ir stalo vandeniu.

Mergvakariai

Palydėkite nuotaką stilingai ir skaniai!

Užsiėmimo metu supažindisime su italų virtuve, jos tradicijomis, o šefas su Jumis mielai pasidalins ir savo patirtimi. Kiekviena iš dalyvių prižiūrima šefo pasigamins patiekalą, kuriuos kartu vėliau prie bendro stalo degustuosime. Šefas pasirūpins ir Jūsų desertu bei užkandžiais.

Šefas į namus

Mažiau rūpesčių – daugiau dėmesio Jūsų draugams ir artimiesiems! Jums nebereikės rūpintis kuo nustebinti svečius, maisto produktų ieškojimu ir gaminimo procesu. Grill party sodyboje ar vakarėlis namuose, šefas į namus atvyks į bet kurią vietą, pasirūpins užkandžiais, karštais patiekalais ir desertais, o Jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis švente!

Maitinimo įmonėms ir profesionalams

Planuojate atnaujinti maitinimo įstaigos meniu? O galbūt personalo kulinarinius įgūdžius? Pritrūkote
idėjų? Mes pasirengę padėti!